+370 600 54945, +370 671 86995 info@arkama.com

Tarptautinės logistikos paslaugos

Apie įmonę

UAB „Arkama“ – inovatyvi, nuo 2010 metų veikianti įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas. „Arkama“ gabena įvairaus dydžio krovinius sausumos keliais, teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka krovos ir sandėliavimo darbus.

Jauni, entuziastingi, profesionalūs ir paslaugūs kompanijos darbuotojai, atsižvelgdami į užsakovo poreikius, visada pasirengę rasti optimaliausią gabaritinių ar negabaritinių krovinių gabenimo būdą.
Viena svarbiausių šios logistikos įmonės vertybių – patikima kliento ir kompanijos darbuotojų partnerystė. Ją dar labiau sutvirtina kokybiškos paslaugos, – greitas ir patikimas kovinių nugabenimas į vietą.

Bendrovės krovinių pervežimo maršrutų tinklas yra išplitęs Europoje, Baltijos, Skandinavijos, NVS ir kitose šalyse. Įmonės klientai yra ir rinkos lyderiai, ir jaunos, veiklą dar tik pradedančios įmonės. Klientams „Arkama“ siūlo sėkmingą partnerystę bei konkurencingas kainas.

Įmonės vidaus bei išorės veiklos nuostatos grindžiamos atsakingu, laiku atliktu, kokybišku darbu, patikimais darbuotojais, nuoširdžiu bendravimu su klientais. Įmonės darbuotojai – tai profesionalūs, savo darbą gerai išmanantys žmonės, visada pasirengę greitai priimti racionalius, teisingus sprendimus.
Organizacijos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo klientų sėkmės, todėl pagrindinis veiklos prioritetas – glaudus bendravimas su klientu, jo poreikių išsiaiškinimas bei tenkinimas. Iškilusios logistikos problemos įmonėje sprendžiamos operatyviai, paslaugų užsakovui palankiausiomis sąlygomis.